Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами
КАМ’ЯНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
64341, Харківська область, Ізюмський район, село Кам'янка, вулиця Шкільна, будинок 12
К.тел: 2-85-49, ел.адреса: kamyanskijnvk@gmail.com
_________________________________________________________________________
Список
працівників Кам’янського НВК
станом на 03.09.2018 р.
№з/п |
П.І.Б. працівника |
Посада |
|
|
|
|
|||
Шкільний підрозділ |
|
||||||||
1. |
Марченко Алла Василівна |
Директор |
|
|
|
|
|||
2. |
Дегтярьова Маргарита Володимирівна |
ЗДНР |
|
|
|
|
|||
3. |
Яяншина Ірина Павлівна |
ЗДНВР, Вчитель зарубіжної літератури |
|
|
|
|
|||
4. |
Буткова Аліна Олександрівна |
Вчитель англійської мови |
|
|
|
|
|||
5. |
Васильєва Інга Миколаївна |
Вчитель історії |
|
|
|
|
|||
6. |
Гуляєва Вікторія Семенівна |
Вчитель російської мови |
|
|
|
|
|||
7. |
Караченцева Тетяна Миколаївна |
Вчитель математики |
|
|
|
|
|||
8. |
Заїка Юрій Іванович |
Вчитель інформатики |
|
|
|
|
|||
9. |
Коротка Ганна Анатоліївна |
Вчитель української мови |
|
|
|
|
|||
10. |
Крамчанин Наталія Федорівна |
Вчитель біології та хімії |
|
|
|
|
|||
11. |
Ляшко Сергій Володимирович |
Вчитель географії |
|
|
|
|
|||
12. |
Панченко Ігор Миколайович |
Вчитель трудового навчання |
|
|
|
|
|||
13. |
Рябенко Олександр Миколайович |
Вчитель фізики |
|
|
|
|
|||
14. |
Сінна Ірина Валеріївна |
Вчитель початкових класів |
|
|
|
|
|||
15. |
Сінний Федір Олександрович |
Вчитель Захисту Вітчизни |
|
|
|
|
|||
16. |
Ставська Олена Володимирівна |
Вчитель початкових класів |
|
|
|
|
|||
17. |
Удовченко Юрій Володимирович |
Вчитель фізкультури |
|
|
|
|
|||
18. |
Шелудько Анна Андріївна |
Вчитель початкових класів |
|
|
|
|
|||
19. |
Бреус Віктор Миколайович |
Вчитель математики |
|
|
|
|
|||
20. |
Удовіченко Ірина Алексанівна |
Кухар |
|
|
|
|
|||
21. |
Волкова Наталія Василівна |
Машиніст (кочегар) котельні (на сезон) |
|
|
|
|
|||
22. |
Волков Олександр Михайлович |
Машиніст (кочегар) котельні (на сезон) |
|
|
|
|
|||
23. |
Дуванський Сергій Сергійович |
Машиніст (кочегар) котельні (на сезон) |
|
|
|
|
|||
24. |
Кулик Петро Петрович |
Водій |
|
|
|
|
|||
25. |
Котелевська Ірина Миколаївна |
Прибиральник сл.приміщень |
|
|
|
|
|||
26. |
Лєвіщева Ірина Іванівна |
Підсобний робітник |
|
|
|
|
|||
27. |
Грозева Тетяна Михайлівна |
Бібліотекар |
|
|
|
|
|||
28. |
Петренко Іван Тимофійович |
Сторож |
|
|
|
|
|||
29. |
Белявцева Вікторія Іванівна |
Прибиральник сл.приміщень |
|
|
|
|
|||
30. |
Радченко Ірина Станіславівна |
Прибиральник сл.приміщень |
|
|
|
|
|||
31. |
Рябенко Катерина Миколаївна |
Зав.госп. |
|
|
|
|
|||
32. |
Таранов Володимир Віталійович |
Опер-р газ.кот на сезон |
|
|
|
|
|||
Дошкільний підрозділ |
|
|
|||||||
33. |
Дуванська Жанна Костянтинівна |
ЗДНВР |
|
|
|
|
|||
34. |
Алдохіна Наталія Сергіївна |
Зав.госп. |
|
|
|
|
|||
35. |
Щербаненко Олена Миколаївнаа |
Сестра мед.ст. |
|
|
|
|
|||
36. |
Ільїнська Любов Борисівна |
Вихователь |
|
|
|
|
|||
37. |
Короткий Віктор Володимирович |
Сторож |
|
|
|
|
|||
38. |
Олексенко Олена Юріївна |
Кухар |
|
|
|
|
|||
39. |
Коротка Наталія Павлівна |
Пом.вихов. |
|
|
|
|
|||
40. |
Щира Ірина Олегівна |
Практичний психолог |
|
|
|
|
|||